Hakkımızda

Hakkımızda

1970 yılında kurulan firmamız Taşımacılık & Lojistik alanında faaliyet göstermektedir. Asıl faaliyetinin dışında Depolama, Kuyumculuk, İnşaat, Petrol, Salon Hizmetleri, Tesis Makine Kiralama, Taahhüt, Mali Müşavirlik ve Denetim Hizmetleri alanlarında da hizmet vermektedir.

Misyonumuz
Ticaret ile uğraşan firmalara beklentilerinin üzerinde taşıma hizmeti sunan öncü bir taşıma & lojistik kuruluşu olmaktır.


Vizyonumuz
Müşterilere güvenilir, hızlı, kaliteli ve karlı lojistik hizmeti verebilen lider bir Türk şirketi olmak.


 

 

NEDEN BURSA EMLAK?

Emlak herhangi bir gayrimenkul alımınızda, satım ve kiralamada sizlere ihtiyacınız ile ilgili alternatifler sunarak aralarında gerçek değerlerle mukayeseler yapma imkanı verir. 
Emlak herhangi bir gayrimenkul satımında, gayrimenkulü doğru tanımlayarak az zamanda talep eden çok kişiye bu gayrimenkulü tanıtma görevini üstlenir.

 

DEĞERLERİMİZ

Hizmetlerimiz

Trucking

İç Mimarlık

İç Mimarlık

Trucking

Tadilat İşleri

Tadilat İşleri

Trucking

Emlak Danışmanlığı

Emlak Danışmanlığı

MİSYONUMUZ

Yurtiçi gayrimenkul sektörüne yön veren öncü kuruluşlardan birisi olarak, sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmek,
Toplumsal değerleri ve müşteri memnuniyetini önemseyerek, huzurlu ve güvenli yaşanabilecek mekanların olduğu, çağdaş şehircilik anlayışına sahip, planlı, nitelikli ve çevreye duyarlı yerleşim merkezleri üretmek,
Personelin ve hissedarların, maddi ve manevi memnuniyetini önemsemek.